Spółdzielnia Socjalna Nowe Horyzonty

Spółdzielnia Socjalna „Nowe Horyzonty” powstała w lipcu 2015 roku z inicjatywy sześciu gmin: Piła, Krajenka, Wyrzysk, Łobżenica, Gmina Miejska Chodzież oraz Powiat Chodzieski.

Wieloletnie doświadczenie powyższych osób prawnych, w zakresie pomocy osobom niepełnosprawnym i zagrożonym wykluczeniem społecznym przyczyniło się do powstania naszej Spółdzielni, jako formy wsparcia dotychczasowych działań – głównie poprzez tworzenie nowych miejsc pracy. Precyzyjne rozpoznanie potencjału lokalnego, budowanie systemu aktywizacji zawodowej i społecznej pozwalają na stworzenie takich warsztatów, a tym samym zawodów, które będą miały realne szanse na funkcjonowanie, i na które będzie zapotrzebowanie.

W naszej ofercie znajduje się szereg usług, tj.: gastronomia i catering, usługi remontowe, opieka nad ludźmi, dla ciebie i twojego domu, poligrafia i reklama, sprzątanie obiektów, opieka nad zielenią. Cechuje nas staranność w wykonywaniu prac oraz indywidualne podejście do klienta.

Oferta została skierowana nie tylko do osób prawnych, właścicieli, czy prezesów firm. Jesteśmy skłonni do nawiązywania współpracy i rozszerzania zakresu działalności.

W przypadku potrzeby wsparcia, czy chęci podjęcia współpracy, napisz lub zadzwoń do nas.